רגע של שפיות

Did I vote on YOUR marriage?

בתור הומו שמשתייך לקבוצת מיעוט שנקראת להט"בים, אני כל הזמן נאלץ "להסביר את עצמנו" מחדש לאנשים שממש לא מבינים על מה המהומה.

למה אתם צריכים לצעוד בגלל שאתם הומואים? אף סטרייט לא צועד בגלל שהוא סטרייט.
כן אבל גם אף סטרייט לא מקופח מזכויות אזרח בסיסיות, אז אין לו ממש סיבה לצעוד / להפגין. ללכת להתחתן בחו"ל זה לא שוויון זכויות.

למה אתם חייבים לעשות דווקא ולצעוד בירושלים?
לפי החוק לכל אחד מותר להפגין במדינת ישראל. כשפלגים חרדים מפגינים בירושלים, שורפים פחים וצמיגים וקוראים למשטרה "נאצים" – גם אז אתם שואלים למה הם עושים דווקא? גם לחרדים אתם אומרים "נראה אתכם מפגינים באום אל פאחם"?

למה אנחנו צריכים לראות ברחוב את כל העירום והפרובוקציות האלה?
אני בטוח שאתם שואלים אותה שאלה על שלטי חוצות ופרסומות עם דוגמניות לבושות בחוט דנטלי. עירום נמצא מול העיניים שלכם כמעט 24 שעות ביממה, אבל משום מה זה מפריע לכם רק כשזה אצל להט"בים. צביעות.

כתוב בתורה שיש איסור על משכב זכר והדין הוא מוות.
אחלה, אבל כתוב בתורה שגם חילול שבת דינו מוות. אני לא רואה אתכם מוחים על האיסור הזה, או דורשים רצח של כמה מיליונים מחללי שבת.

חוץ מזה בתורה כתובים עוד הרבה דברים בעייתיים – אדם יכול למכור את בתו לעבדות, איסור אוננות, איסור אכילת טרף, איסור גילוח השיער בגברים, חתונה עם האנס לאחר האונס ועוד הרבה מהסוג הזה. אתם רוצים להקפיד? תקפידו על כולם, לא רק על איסור משכב זכר.

אגב, גם בקוראן כתוב שיהודים הם חזירים וקופים. אז זה אומר שכל המוסלמים שונאים אותנו כי ככה כתוב? או שחלילה יש מקום להפעיל הגיון ושכל?

פונדקאות ללהט"בים זה סחר בנשים!
מדינת ישראל מסייעת במימון פונדקאות לסטרייטים מאז שנות ה-90. עד עכשיו לא הפריע לכם, ונזכרתם רק כשמדובר בלהט"בים… שבו בשקט.

מה אכפת לכם שאנשים טוענים שהצליחו להפוך מהומו לסטרייט בטיפול המרה או טיפול אחר?
כי זה בדיוק כמו שאתם תגידו שהצלחתם להפוך מסטרייטים להומואים. למה אנחנו לא שומעים גם על "סיפורי ההצלחה" המדהימים האלה? המשמעות היא שמדובר בשקר מרושע, שגורם לאנשים לסבול ולהתענות במשך שנים, ואפילו להגיע לכדי התאבדות.

למה אתם מאפשרים לכל ילד/ה בני 9 להחליט שהם טרנס/יות? הם לא מבינים כלום מחייהם.
אני לא רואה אתכם מזדעזעים כשילד סטרייט בן 9 מצהיר שהוא אוהב בנות. אם ילד בן 9 יכול לדעת שהוא אוהב בנות וזה בסדר מצידכם, כנראה שילד/ה טרנס/ית בני 9 יכולים לדעת שהם שונים מבחינה מגדרית.

חוץ מזה, שינוי מגדרי נעשה אך ורק בפיקוח המדינה – אחרי שהילד/ה מגיע לגיל בוגר. אף רופא, פסיכולוג או מטפל לא יאשר הליך התאמה מגדרית לילד/ה בן 9, רק בגלל שהוא/היא אומרים שהם במגדר הלא נכון.

לסיכום
במקום לשאול להט"בים את כל השאלות ההזויות האלה, פשוט קודם כל תפנו את השאלות האלה לעצמכם.