דמעות חנין

הטרור נגד מדינת ישראל קפץ מדרגה, כי יותר לא צריך לזרוק עלינו טילים ורקטות. כל מה שצריך הוא לשלוח חבורת הומניטרים מסכנים, שכל מה שרצו זה לעזור לעזתים (המסכנים שבעתיים). באמת, רחמים. הפלסטינים יודעים טוב מאוד איך לשחק אותה בתשקורת העולמית, וזה עובד מצוין.

עכשיו לא רק הפלסטינים והערבים נגדנו, אלא כל העולם "התרבותי והנאור". חברת הכנסת זועבי, עם דמעות החנין שלה, עושה הצגות ברמה שלא תבייש תיאטרון בינלאומי, וכל העולם בולע בשקיקה את הפיתיון. בינתיים כולם שוכחים שמבחינה חוקית – גם לפי החוק הבינלאומי – יש לנו את כל הזכות להגן על עצמנו.

כל האירופים והאמריקאים המתחסדים, שממהרים לצאת נגד ישראל, שוכחים איך אומותיהם-שלהם באו לעולם. אנגליה, צרפת וספרד היו הכובשות האכזריות ביותר בהיסטוריה של האנושות. הן ייבאו מיליוני עבדים מאפריקה ומאומות "נחשלות" אחרות, השתמשו בהם כסחורה וטבחו אלפים מהם כאילו היו כבשים. אנגליה וצרפת חילקו ביניהן את המזרח-התיכון כאילו היה שלל, ובעצם בגלל אותה חלוקה קלוקלת התחילו כל צרותיה של מדינת ישראל עם הפלסטינים. הזמרים המתחסדים האמריקאים, שלא רוצים להופיע בישראל – מדינת האפרטהייד – שוכחים שאומתם קמה רק אחרי שטבחו באלפי ובמאות אלפי אינדיאנים, ילידיה האמתיים של יבשת אמריקה (או שהחזיקו עבדים שחורים וחוקקו חוקי אפרטהייד עד שנות ה-60 של המאה ה-20 – ממש לפני 5 דקות במונחים היסטוריים).

מזל שלפחות יש כמה צדיקים בסדום, שיוצאים להגנתה של מדינת ישראל. סגן נשיא ארה"ב, ביידן, הצדיק את זכותנו להגן על עצמנו, וראש-ממשלת ספרד לשעבר אמר שכל ה"עליהום" הזה על מדינת ישראל עוד יביא לאסון עולמי. בחדשות "פוקס" עשו כתבה שמסבירה מדוע המשט לעזה אינו הומניטרי כלל, ומי באמת אחראי לו – ארגון טורקי בשם IHH, המתחזה לארגון הומניטרי אבל תומך בטרור ומוכר ל-CIA האמריקאי ולאירופים מאז שנות ה-90. ובכלל, הטורקים – ובראשם ארדואן – הם חוצפנים ממדרגה ראשונה. באים אלינו בטענות, בעוד הם עצמם מפציצים "מורדים" כורדים בעירק. בעירק! במדינה שכלל אינה שלהם. ארדואן נוזף בישראלים ביד אחת, וביד השנייה מבטיח להשמיד את הכורדים. עוד טרוריסט נולד במזרח-התיכון.

אפילו טרוריסטים לשעבר בקבוצות איסלמיות קיצוניות תומכים בישראל, אבל מי מקשיב להם; הם שייכים למיעוט לא-קולני ולא-אמין. אז זה מה שהולך להיות פה – כל העולם ימשיך להאשים אותנו, ואנחנו פשוט נצטרך ללמוד לחיות עם זה. ככה זה תמיד היה, במשך יותר מ-2,000 שנות גלות, וככה זה ימשיך להיות גם ב-60 ויותר שנות לאומיות. ואובמה? הוא שותק. וזה אומר דרשני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *