טרקטטוס הומו-פילוסופיקוס

1. הומוסקסואליות אינה טבעית; ממש כמו משקפיים, פוליאסטר וגלולות למניעת הריון. תשאלו אפילו את השימפנזים, הדולפינים ושאר בעלי-חיים שמפגינים התנהגות הומוסקסואלית.

2. רק נישואים הטרוסקסואלים הינם תקפים, מכיוון שהם מובילים להולדת ילדים. מסיבה זו אנו אוסרים על זוגות עקרים וזקנים להינשא, וכן אוסרים על קיום יחסי-מין שלא לצורך רבייה.

3. אין ספק שהורים הומוסקסואלים יביאו לעולם ילדים הומוסקסואלים, כי עובדה ידועה היא שהורים הטרוסקסואלים מגדלים רק ילדים הטרוסקסואלים.

4. הנישואים ההטרוסקסואלים הינם סטנדרט היסטורי קבוע, שלא השתנה במרוצת הדורות. מסיבה זו נשים עדיין נחשבות רכוש, לשחורים אסור להינשא ללבנים והגירושין אסורים על פי חוק.

5. על סוגיית הנישואים החד-מיניים צריך להחליט במשאל עם, מאחר שידוע לכל מבחינה היסטורית, שהאספסוף – ולא בתי המשפט – היה זה שהגן על זכויות המיעוטים מאז ומעולם.

6. לנישואים חד-מיניים אין תמיכה בדת, ומכיוון שאנו חיים במדינת הלכה – חובה על האזרחים לציית לחוק התורני, ממש כפי שאנו מוציאים להורג מחללי-שבת בפרהסיה.

7. הכרה בנישואים חד-מיניים תגרום לאנשים להפוך להומואים; ממש כמו ששהייה בקרבת אנשים גבוהים גורמת לאדם להפוך לגבוה.

8. הכרה בנישואים חד-מיניים תפתח את הדלת לכל מיני סטיות. אנשים יתחילו להינשא לבעלי-חיים, מכיוון שיש להם מעמד משפטי שווה לזה של בני-אדם, והם אפילו יכולים לחתום על חוזה נישואין.

9. ילדים לעולם לא יצליחו בעולם ללא דמות אבהית ואימהית בחייהם. בגלל זה אנו אוסרים את קיומן של אימהות חד-הוריות.

10. ההכרה בנישואים חד-מיניים תזעזע את ערכי הבסיס של החברה. נישואים בין גבר ואישה קיימים מאז ומעולם, והחברה לא תוכל להסתגל לנורמות חדשות וקיצוניות. בדיוק מסיבה זו לא הצלחנו להסתגל למכונית ולתוחלת החיים מעבר לגיל שלושים.

The prostitution rests

3 Replies to “טרקטטוס הומו-פילוסופיקוס”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *