חטא אלון היה פה

חטאו של הרב מוטי אלון הוא חטא כפול: גם השתלח בלהט"בים במשך שנים והוציא דיבתם רעה, וגם התברר כהומו בעצמו ששכב עם בגירים באופן קבוע (או נגע בהם או לא יודע מה). עד מתי רשעים יעלוצו, שואל אני.

בטלוויזיה ראיתי רב אחד, חבר בפורום הרבנים שהדיח את הרב אלון מתפקידו בירושלים ושלח אותו ליישוב אחר לפני כמה שנים. כבר אז, אמר אותו רב בטלוויזיה, היו דברים שמוטי אלון הודה בהם ולכן פורום הרבנים הרחיק אותו מירושלים.

ההיסטוריה תמיד מוכיחה שוב ושוב, שההומופובים הכי גדולים ונחרצים הם הומואים בעצמם. כל מי שטורח טרחה גדולה כל כך לצאת חוצץ נגד אנשים אחרים, מסתבר שיש לו קשר לקבוצה אותה הוא כל כך טורח להכפיש. אותו דבר עם הרב יונה מצגר, שהתברר כי כנראה היו לו קשרים כאלה ואחרים עם גברים.

הבעיה כאן היא מוסר-כפול, דו-פרצופיות וחוצפה שאין כדוגמתה. אנשים מרשים לעצמם להטיף מוסר לאחרים, בעוד הם-עצמם אינם טלית שכולה תכלת. במקום להבין ש"כולנו שונים וכולנו דומים" – אנשים רבים בוחרים להתעלם מכך ולנהוג באחרים כאילו היו נחותים מעפר-הארץ. אני לא מבין את צורת ההתנהגות הזו ולעולם לא אבין.

אני רק מאחל לרב אלון שיישרף באותו גיהנום, שבלבו ודאי איחל לכל "הסוטים" שכמותי להישרף בו מדי יום ביומו. אומנם פורום הרבנים השתמש בהומוסקסואליות של אלון כדי להוקיע אותו, דבר שהוא בפני עצמו גזענות והומופוביה; אבל לבי לא יוצא אל הרב אלון, כיוון שטרח טרחה גדולה להשמיץ הומואים, לסביות וטרסג'נדרים במשך שנים, וזאת רק כדי לברוח מעצמו ומהווייתו.

מי שנוהג באפס סובלנות כלפי אחרים לא ראוי לסובלנות; מי שאינו יודע חמלה מהי, אינו ראוי שינהגו בו בחמלה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *