הומואים לא צריכים הסברה בנושא איידס

הנתונים אודות איידס אצל הומואים מראים שבימינו קצב ההידבקות עולה כל הזמן, וכמעט כל יום נדבק מישהו אחד לפחות. היום ראיתי באנר של עמותת ב.ל.ה דואגת שמבקש תרומה של 10 שקל באמצעות הודעת טקסט. רק 10 שקל, והם יוכלו להמשיך לחלק מאות אלפי פליירים ולתכנן עוד קמפיינים שיסבירו להומואים למה איידס זה מסוכן. איזה בזבוז של זמן.

הומואים יודעים טוב מאוד איך להישמר מאיידס, אבל לחלקם זה פשוט לא אכפת. היום יש "תרבות הידבקות" בארץ ובעולם והרבה הומואים מחפשים סקס לא מוגן. אני רואה את זה באתרי היכרויות ובצ`טים – אנשים מחפשים סקס בלי קונדום בדעה צלולה, ובאגודת ב.ל.ה דואגת מתעקשים לצאת לעוד מסע הסברה. כאילו שאנשים לא יודעים איך נדבקים באיידס וממה יש להימנע.

אין לי מושג מה עובר להם בראש כשהם מעמידים את עצמם בסכנת הידבקות. אולי זה שווה ערך לקפיצת בנג`י או צניחה חופשית – האדרנלין זורם וההתרגשות חוגגת – אבל הם בהחלט לא צריכים הסברה וייעוץ. הם פשוט משועממים ומחפשים דרכים חדשות לרגש את עצמם, וכנראה שאיידס זה הטריפ החדש. אני מעדיף לתרום את 10 השקלים שלי למחקרים למציאת תרופה לאיידס, במקום לעמותות ולאגודות שחושבות שהן יצליחו לעקוף את המנגנון האנושי המתוחכם שנקרא "רצון חופשי". מי שרוצה לאכול אותה ביודעין לא צריך הסברה.

6 Replies to “הומואים לא צריכים הסברה בנושא איידס”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *